48297

Dita Blūma-BalinskaLektore, sertificēta numeroloģe, praktiķe, projekta www.simboli.lv autore, viena no Latvijas Numerologu biedrības dibinātājām, žurnāla Citādā Pasaule regulāru publikāciju autore.

Pēc maģistratūras beigšanas uzņēmējdarbības vadībā par mana darba un dzīves prioritāti kļuva nevis biznesa noteikumi, bet gan cilvēks ar savu dzīves telpu un vietu sabiedrībā. Nu jau pilnībā sapratu – lai dzīvē kļūtu veiksmīgs, ir jādarbojas, jāpārbauda savas spējas un jāpiemēro dažādas veiksmes formulas. Un, ja apgūtās teorijas, pārbaudītas praksē, darbojas, tad tās var ieteikt arī citiem. Tam visam klāt vajadzīgs vēl īpašs aicinājums un mērķtiecība, bet par visu vairāk – liela darba mīlestība.

Vēlme labāk izprast sevi un savus līdzcilvēkus turpinās, tādēļ pievērsos arī numerologījas studijām un iemācījos pēc numeroloģiskā portreta skaitļiem noteikt cilvēka labās īpašības, stiprās puses, trūkumus, vājās puses, jūtas, intereses un pārdzīvojumus, tādā veidā iedziļinoties katras personības dzīvē un raksturā. Paralēli numeroloģijai vairākus gadus izzinu un mācos astroloģiju.

Lai apvienotu Latvijas numerologus un veicinātu sabiedrības informētību par numeroloģijas sniegtajām iespējām katra cilvēka dzīves kvalitātes uzlabošanā, 2010.gadā nodibinājām “Latvija Numerologu biedrību”.

Iegūtās zināšanas savienojot ar uzņēmējdarbības studijās apgūto, jau vairākus gadus darbojos arī kā biznesa attīstības vadītāja. Organizēju seminārus, kuros dalos ar zināšanām personāla vadībā, motivācijā, izvērtēšanā un saskarsmē.
      Atpakaļ