47797

Piedalāmies PĀRDOŠANAS FORMULA’ 2014 konferencē
03.05.2014


  Vairāk nekā 15 konferences referentu dalīsies savās efektīvajās, un vienlaikus arī vienkāršajās un praktiski izmantojamajās  
  pārdošanas gudrībās. Tās ir drosmīgas domas, jaunas idejas un vēl vairāk pulvera jūsu pārdošanas apjoma palielināšanai.


Jānis Audijāns


TALANTĪGS PĀRDEVĒJS, VAI PĀRDOŠANAS TALANTS?
Man ir nācies redzēt ievērojamu skaitu pārdevēju, kuru viena daļa sasniedza augstākos mērķus, citi samierinājās ar pieticīgāku sniegumu.
Jau devīto gadu meklēju atbildi uz jautājumu: “Kuri faktori visbūtiskāk ietekmē pārdošanas rezultātu?” Atbilžu meklēšana līdzinās ceļojumam laikā un pieredzē, un šajā ceļa posmā esmu atradis dažas izcilas atbildes.
Ar prieku tās prezentēšu konferencē!

Jānis AudijānsJānis Audijāns
Biznesa konsultants, "Smart Stream" valdes priekšsēdētājs
Savu karjeru aktīvajā pārdošanā Jānis Audijāns uzsāka 1994.gadā starptautiskā uzņēmumā. Pēc pirmā nostrādātā gada viņš piedalījās savā pirmajā pārdošanas treniņā. Tas bija pirmais impulss, lai apzinātos pārdošanu kā biznesu un sevis prezentēšanas mākslu -  mērķtiecīgu darbību sistēmu un nepārtrauktu izaicinājumu virkni. Tas bija sākums tam, lai Jānis šodien varētu teikt: ”Darbs ar klientiem ir labākais darbs pasaulē!” Jānis Audijāns pašrocīgi ir izbaudījis visu kompānijas struktūru - no tirdzniecības pārstāvja līdz kompānijas vadītājam, ieskaitot „KeyAccount”, ”HoReCa”, „Trademarketing” un pārdošanas, ražošanas vadītāja posteņus. Kā biznesa konsultants darbojas jau devīto gadu.

Vairāk par konferenci: http://www.pardosanas-formula.lv/#!janis-audijans/c1m2q
      Atpakaļ