49822

Sumina uzņēmējus
07.12.2014


28.11.2014. Ogres kultūras centrā sirsnīgā atmosfērā vietējie uzņēmēji un viņu viesi atzīmēja uzņēmēju dienu. Ogres novada uzņēmēju biedrības, Ogres inovāciju un biznesa centra un Ogres novada pašvaldības rīkotajā pasākumā bija pulcējušies vairāk nekā 100 uzņēmēju, lai novērtētu padarīto un pateiktos labākajiem.

Ogres novada uzņēmēju diena ir kļuvusi par labu tradīciju un šogad tā notika piekto reizi. Uzņēmējus vairākās nominācijās sveica gan Ogres novada uzņēmēju biedrība, gan Ogres Biznesa un inovāciju centrs, vietējā pašvaldība, Lauku atbalsta dienests, Latvijas attīstības finanšu institūcija “Altum” un DNB banka.

Balvu kā lielākais darba devējs Ogres novadā saņēma SIA “Fazer Latvija”, kurā nodarbina 265 darbiniekus, no kuriem 155 dzīvo Ogrē un Ogres novadā. SIA “Fazer Latvija” atzina arī par labāko arī nominācijā “Par sociāli atbildīgu uzņēmējdarbību”. Savukārt SIA “Linde Pārtika” uzteica nominācijā “Par atbildīgu uzņēmējdarbību”.

Kā lielāko nekustamā īpašuma nodokļa maksātāju Ogres novadā sumināja SIA “Ogres Jumis”, bet šajā pašā nominācijā Ogres novada lauku teritorijā sveica SIA “Madliena 2”.

Nominācijā “Par stabilitātes gēnu uzņēmējdarbībā” apsveikumus saņēma tirdzniecības centrs “Dauga”. Bet nominācijā “Par Ogres pilsētas vides izpratnes gēnu uzņēmējdarbībā” apbalvoja “M.Pūres beķereja” īpašnieci Ivetu Zāģēri. Nominācijā “Par mērķtiecības un kvalitātes gēnu uzņēmējdarbībā” atzinīgus vārdus teica sporta kluba “AL Fitness” īpašniekam Aivaram Leimanim.

Apsveikumus par paveikto saņēma arī vairāki citi uzņēmēji.

http://daugavasbalss.diena.lv/novadu-zinas/ogres-novads/ogre-sumina-uznemejus-6366 

 
      Atpakaļ