VELO FOTO ROGAINS

KOMANDU VEIDOŠANAS UN SALIEDĒŠANAS PASĀKUMS UZŅĒMUMIEM UN ORGANIZĀCIJĀM

NO KOLEKTĪVA – PAR KOMANDU!

„VELO-FOTO-ROGAININGS”

Pavasaris-Vasara-Rudens

Orientēšanās veids: Velo-foto rogainings

Organizators un idejas autors: „Smart Stream SIA”

 

KAS IR UZŅĒMUMU VELO-FOTO-ROGAININGS? KĀ TAS NOTIEK?

Rogainings ir komandu orientēšanās sports apvidū garā distancē. Komanda apmeklē kontrolpunktus izvēles secībā noteiktā laikā. Komandas uzdevums ir brīvi orientējoties apvidū ar kartes un kompasu palīdzību iegūt pēc iespējas vairāk ieskaites punktus, kuri tiek piešķirti par kontrolpunktu apmeklēšanu.

Kontrolpunktiem ir dažādu ieskaites punktu vērtības. Komandas tiek vērtētas pēc iegūto punktu summas.

 

KĀDS IR MĒRĶIS?

Sacensībās dalībnieki, darbojoties vairākās komandās un aktivitātēs, daudz labāk iepazīst cits citu, iemācās strādāt kopā, pilnveido komunikācijas prasmes, mācās uzticēties kolēģiem, risina dažādas situācijas un saskaras ar grūtībām, atklāj savu rīcības stratēģiju, kā arī rada jautru un aizraujošu gaisotni. Rezultātā darbinieku kolektīvs pārtop par komandu — par spēku uzņēmuma vadītāja rokās, kas nozīmē, ka uzņēmums nākotnē strādās daudz efektīvāk un sasniegs labākus darbības rezultātus, jo komandā mērķus sasniegt ir daudz vieglāk, vienlaikus attīstot savstarpējās sadarbības prasmes un sekmējot kopējo mērķu īstenošanu.

 

SACENSĪBU MĒRĶIS

Sacensību mērķis ir savākt pēc iespējas lielāku punktu vērtību summu. Distancē dalībnieki pārvietojas tikai un vienīgi ar velosipēdiem, ievērojot satiksmes noteikumus.

Komandai jācenšas ne tikai apmeklēt pēc iespējas vairāk kontrolpunktu, bet arī pašai jāveido maršruts, pa kuru tā pārvietosies.
Katrā kartē atzīmētajā vietā ir jāveic kāds uzdevums – jānofotografējas pie kontrolpunkta. Par paveiktu uzdevumu komandai tiek piešķirti punkti.

Pieprasīt velo-foto-rogaininga sacensību noteikumus un nolikumu ŠEIT