KORPORATĪVIE PASĀKUMI

Katram uzņēmumam vismaz vienu reizi gadā, bet labāk biežāk  ir vajadzīgi svētki. Korporatīvie pasākumi var būt dažādi – sporta spēles, komandas saliedēšanas pasākums, balle, vasaras festivāls vai kas cits. Mēs palīdzam organizēt svētkus, kurus ir prieks atcerēties un gribēsies atkārtot. Neliela kompānija, vairāku simtu vai pat tūkstošu liels kolektīvs. Noteikti atradīsim jums piemērotāko risinājumu.


Korporatīvo pasākumu sagatavošana

Pasākumu organizēšana sastāv no daudzām, savstarpēji saistītām daļām un katra no tām ir svarīga.

  • Vienojamies par norises laiku, formātu, dalībnieku skaitu un budžetu.
  • Apzinām jūsu īpašās vajadzības (ēdienkarte, dzērieni, muzikālā gaume u.c. detaļas).
  • Atrodam piemērotu vietu.
  • Izstrādājam scenāriju un korporatīvā pasākuma programmu.
  • Piesaistām sadarbības partnerus un rezervējam savus resursus (ēdināšana, mūzika, vakara vadītāji u.c. izklaides, transports).
  • Rezerves plāna izstrāde.
  • Dāvanu, apbalvojumu, diplomu iegāde.
  • Iekārtojam pasākuma norises vietu (dekorācijas, noformējums, inventārs)
  • Nodrošinām korporatīvā pasākuma veiksmīgu norisi visā tā garumā.

Mūsu realizēto pasākumu piemērus varat aplūkot sadaļā Galerija.


Idejas korporatīvajiem pasākumiem


Korporatīvo pasākumu mērķis un uzdevumi

Ar algu, veselības apdrošināsānu un sociālajām garantijām vien noturēt darbiniekus var būt pagrūti. Lai stiprinātu lojalitāti ir jāveicina viņu piederības sajūta uzņēmumam.

Korporatīvie pasākumi ir viens no labākajiem veidiem kā iepriecināt darbiniekus un, ja vēlaties arī  svarīgākos sadarbības partnerus un klientus.

Pasākuma laikā norisinās dažādas interesantas aktiviātes, dejas, spēles, viktorīnas, skan mūzika, uz galdiem ir gardi ēdieni un dzērieni. Darbinieki saņem diplomus un apbalvojumus dažādās disciplīnās (čaklākais, ilgāk strādājošais, pozitivākais, izpalīdzīgākais u.tml.). Balvās var būt saimniecībā noderīgas lietas, diplomi, medaļas, kausi, naudas balvas, ceļojumi, auto un viss, ko vien vēlaties.

Ģimenei draudzīgi uzņēmumi rīko arī koporatīvos pasākumus darbiniekiem kopā ar viņu otrām pusēm un bērniem. Šeit izklaides būs mērenākas, taču varēsiet demonstrēt sevi kā ģimenei draudzīgu uzņēmumu, kas ir ne mazāk svarīgi.


Kā uzsākt sadarbību?

Piezvaniet pa tālruni: +371 65067715 vai atrakstiet un izrunāsim visus jautājumus vai vienosimies par tikšanos klātienē.

Iespējams, jums jau ir ideja, scenārijs vai iemīļota svinību vieta.

Varbūt ir padomā kāda īpaša atrakcija, ko vēlaties iekļaut pasākuma norisē?

Arī tad, ja nav laika pašiem domāt, palīdzēsim un sagatavosim visu nepieciešamo no idejas līdz realizācijai.

Pasākumu aģentūra Smart Stream ir korporatīvo pasākumu organizēšanas partneris uzņēmumiem visā Latvijā. Mūsu ilggadīgā pieredze ļauj garantēt, ka pasākums izdosies.