ŪDENS ROGAININGS

KOMANDU VEIDOŠANAS UN SALIEDĒŠANAS PASĀKUMS UZŅĒMUMIEM UN ORGANIZĀCIJĀM

 „UZŅĒMUMU EZERU ROGAININGS”

Pavasaris-Vasara-Rudens

Orientēšanās veids: Ūdens rogainings

Organizators un idejas autors: „Smart Stream SIA”

„UZŅĒMUMU EZERU ROGAININGS” ir jauns un nebijis sacensību formāts darbiniekiem, kurā darbojoties vairākās komandās, daudz labāk iepazīst cits citu, iemācās strādāt kopā, pilnveido komunikācijas prasmes, mācās uzticēties kolēģiem un saskaras ar grūtībām, izveido savu rīcības stratēģiju.

 

KAS IR UZŅĒMUMU EZERU ROGAININGS?

Rogainings ir komandu orientēšanās sports apvidū garā distancē. Komanda, kurā ir 2-4 dalībnieki, apmeklē kontrolpunktus izvēles secībā noteiktā laikā. Komandas uzdevums ir brīvi orientējoties apvidū ar kartes un kompasu palīdzību iegūt pēc iespējas vairāk ieskaites punktus, kuri tiek piešķirti par kontrolpunktu apmeklēšanu.

Kontrolpunktiem ir dažādu ieskaites punktu vērtības. Komandas tiek vērtētas pēc iegūto punktu summas.

Tā ir azartiska orientēšanās un plānošanas sacensība aktīvām uzņēmumu komandām. Tas ir lielisks veids, kā atklāt neizzinātās teritorijas Rušona un citu ezeru teritoriālos ūdeņus. Sacensību laikā komandām būs jāatzīmējas kontrolpunktos. Būtiski, ka visa komanda kontrolpunktus  sasniedz un atzīmējas vienlaikus.

KAS JĀDARA LAI PIEDALĪTOS SACENSĪBĀS?

  1. Aicini ūdens rogainingā iesaistīties kolēģus.
  2. Izveido 2–4 dalībnieku komandu un reģistrējies mājaslapā ŠEIT
  3. Komandu skaits vienam uzņēmumam nav ierobežots, piedalīties var viss uzņēmuma kolektīvs.
  4. Komandas veiks maršrutu, iekļaujot tajā organizatoru sagatavotos kontrolpunktus un ievērojot visus drošības noteikumus.
  5. Katra komanda veidos savu maršrutu un stratēģiju.